Menu

BeFrank zoekt een UX designer!

Vacature

Ben jij een creatieve en gedreven UX Designer die klaar is om het verschil te maken? Wil jij werken bij een vooruitstrevend bedrijf die altijd voorop wil blijven lopen in de markt?

Bij BeFrank krijg je de kans om direct bij te dragen aan onze missie: pensioen dichter bij de mensen brengen. Jij bedenkt slimme en gebruiksvriendelijke oplossingen voor echte klantproblemen en neemt verantwoordelijkheid voor het hele proces. Klinkt dit als jouw ideale, volgende uitdaging?

Dan zijn wij op zoek naar jou!

Please note: since BeFrank is a Dutch pension company, all our internal and external communication is in Dutch. It is therefore a strict requirement for applicants to speak and write fluent Dutch in order to qualify for a position at BeFrank.

Jouw impact als UX designer
Je bent de spil tussen de gebruikers, collega’s en techniek. Samen werk je aan de analyse van het probleem en breng je de behoefte van onze klanten in kaart.

Jij zorgt ervoor dat de portalen voor onze werkgevers en deelnemers niet alleen voldoen aan de huisstijl, maar ook perfect aansluiten bij de UX-eisen van nu en de toekomst. Je ontwerpt slimme gebruikersflows waarmee onze klanten moeiteloos hun pensioenkeuzes kunnen maken, altijd met oog voor toegankelijkheid en keuzebegeleiding. Jij overtuigt stakeholders in het UX-proces van jouw visie, deelt interactieve prototypes van je designs en zet deze in voor waardevolle gebruikerstesten. Omdat je aan nieuwe concepten werkt, zoeken we iemand die ondernemend is, energie heeft en in staat is om samen met het team tot topprestaties te komen!

Omdat je concepten van scratch zult ontwikkelen zoeken we iemand die ondernemend is en goed samen kan werken om tot resultaat te komen.

Met wie je werkt
Als UX Designer werk je nauw samen met collega’s uit business en IT teams in onze Werkgevers- en adviseursketen. Samen met o.a. de business analisten, productmanagers, communicatiespecialisten, service medewerkers de UX designer in de andere keten zorg je ervoor dat we de juiste basis leggen voor innovatieve oplossingen die klanten graag gebruiken.


Wat je gaat doen

  • Je vertaalt gebruikersinzichten en business wensen naar designs die naadloos aansluiten op de behoeften van werkgevers en adviseurs. Hierbij maak je gebruik het BeFrank design system.
  • Je test jouw designs bij onze gebruikers door middel van zowel kwantitatief als kwalitatief onderzoek.
  • Je houdt je stakeholders op de hoogte met jouw designs en onderbouwt je gemaakte keuzes. Hierbij houd je rekening met belangen van de gebruikers en de bedrijfsdoelen.
  • Naast je verantwoordelijkheden in het team, help je de vakvolwassenheid van UX Design verder te ontwikkelen in samenwerking met het Front-end Guild.

Wat je meebrengt

Je hebt een afgeronde relevante HBO- of WO-opleiding en spreekt vloeiend Nederlands. Je hebt minstens 3 jaar ervaring als UX Designer, bij voorkeur in een financiële omgeving met complexe producten.
Ervaring met het ontwerpen van wireframes, prototypes en interactieve gebruikersflows in Figma. Je hebt ervaring met het ontwerpen van mobiele en (responsive) webapplicaties.
Je kunt het ontwerpproces onderbouwen en demonstreren dmv een online portfolio. En daarnaast heb goede communicatieve vaardigheden en een proactieve werkhouding.
Kennis over het opzetten en beheren van een design system is een pré.

Arbeidsvoorwaarden die bij jou passen
Behalve uitdagend werk binnen een omgeving waar jouw initiatief op prijs wordt gesteld, bieden wij jou een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket, dat bestaat uit:

  • Passend salaris (Salarisschaal €3.997 – €5.710 afhankelijk van je kennis en ervaring obv 40 uur)
  • Vaste eindejaarsuitkering
  • Prestatiebonus
  • NS Business Card, waarmee je ook privé vrij kan reizen
  • 29 vakantiedagen + 1 persoonlijke feestdag
  • Modern premievrij pensioen
  • Goede opleidingsmogelijkheden
  • Veel vrijheid en verantwoordelijkheid
  • Hybride werken vanuit ons kantoor in Amsterdam! (Bij BeFrank werken we allemaal minstens 50% op kantoor, maar 100% op kantoor mag natuurlijk ook.)

Over BeFrank
Wij zijn een moderne, online pensioenuitvoerder en bieden bedrijven een collectieve pensioenoplossing. Onze missie is om pensioen weer dichter bij de mens te brengen. Dat doen wij door altijd begrijpelijk te communiceren en alles eenvoudig te houden. En door zowel werkgevers als werknemers 24/7 inzicht in hun pensioen te geven via een state-of-the-art online omgeving. Onze cultuur kenmerkt zich door lef, innovatiedrang en klantgericht denken. Doordat wij een zelfstandig label zijn hebben we korte lijnen. We werken elke dag hard om het beste product te leveren, met de beste service die je kunt bedenken. Maar we vieren ook samen onze successen!

Iedereen hoort erbij bij BeFrank! Wij geloven in de kracht van een inclusieve werkomgeving waarin iedereen weet én ervaart dat je er 100% jezelf kunt zijn. Daarom vinden we het belangrijk dat iedereen met een drive om de pensioenwereld op zijn kop te zetten zich welkom voelt om bij ons te solliciteren. Meer weten over het werken bij BeFrank? Lees dan verder op onze website.

Word jij onze nieuwe collega?
Ben jij enthousiast over deze vacature en denk je dat je goed past bij BeFrank? Solliciteer dan direct via onderstaande button en upload je cv, bij voorkeur een portfolio en een korte motivatie! Wij zijn erg benieuwd naar wie jij bent, wat jou beweegt en wat jij kunt bijdragen in deze functie bij BeFrank.

Wil je eerst meer informatie over BeFrank of de vacature? Dat kan natuurlijk ook. Neem contact op met onze recruiter Veerle door een mail te sturen naar recruitment@befrank.nl.

*Wanneer je solliciteert ontvang je een automatische reply vanuit NN. Wij maken gebruik van het recruitmentsysteem van NN. Je sollicitatie komt wel bij BeFrank terecht!

Wil je eerst meer informatie over BeFrank of de vacature? Dat kan natuurlijk ook. Neem contact op met onze recruiter Veerle door een mail te sturen naar veerle.meevis@befrank.nl

BeFrank is onderdeel van NN maar wij hebben onze eigen cultuur en arbeidsvoorwaarden. NN is een internationale financiële dienstverlener en heeft verschillende merken zoals: NN, Nationale-Nederlanden, OHRA, ABN AMRO Verzekeringen, Zicht, AZL en Movir en natuurlijk BeFrank.

Secundaire arbeidsvoorwaarden

NS Business Card, ook privé mee reizen

29 vakantiedagen + 1 persoonlijke feestdag

Premievrij pensioen

Standaard eindejaarsuitkering + kans op bonus

Vrij ontwikkelbudget

BeVolunteer

Voordelige verzekeringen

BeFit- Samen sporten

Wie zijn wij?

Wij zijn BeFrank: een online pensioenuitvoerder met menselijke service. Onze missie? Pensioen dichterbij brengen, zodat mensen zelf keuzes kunnen maken voor hun toekomst. Daar zetten we ons iedere dag voor in.

We bieden deelnemers handige tools, zoals een app. Zo hopen we mensen bewust te maken van één van de belangrijkste financiële producten in hun leven. Persoonlijk, eenvoudig en toekomstgericht.

BeFrank in 2025

Waar je ons kan vinden?

De Entree 99-197, 1101 HE Amsterdam