Moet ik de partner en/of kind(eren) van een werknemer aanmelden voor het partner-/wezenpensioen?

BeFrank
28 aug 2017

Nee, dit hoeft niet. Wij maken gebruik van de onbepaalde partnerregeling. Dit betekent dat tijdens het dienstverband het partner- en wezenpensioen verzekerd is, maar partner en kind(eren) hiervoor niet aangemeld hoeven te worden. Op het moment van overlijden of scheiden kijken wij vanuit de Basisregistratie Personen (voormalig GBA) na wie de partner en/of kinderen zijn. Wij nemen vervolgens contact op met de eventuele nabestaanden. In het pensioenreglement leest u in artikel 1 wie er onder de partnerdefinitie valt.